Produkcja seryjna – SIGERN

Czym zajmuje się firma Sigern?

W ofercie firmy, zajmującej się produkcją seryjną znajdziecie:

– Modelowanie wizualne i technologiczne (3D).

– Wytwarzanie pełnofunkcjonalnych prototypów.

– Budowę i projektowanie form wtryskowych.

– Produkcję seryjną elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku

– Produkcję seryjną elementów ze stopów aluminium metodą wtrysku.

– Produkcję oprzyrządowania do maszyn pakujących w technologii MAP

– Produkcję modułowych przenośników taśmowych.

Dlaczego mając swój projekt jakiegokolwiek przedmiotu, warto zdecydować się na zrealizowanie go właśnie przez firmę Sigern?

Powodów jest wiele:

– Gwarancja szybkiej realizacji,

– Wysoka jakość wykonanych produktów niezależnie od materiału,

– Nowoczesny park maszynowy,

– Kreatywne podejście do projektów,

– Dedykowane rozwiązania technologiczne,

– Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników – fachowców.

Oferta firmy obejmuje tworzenie produktów wedle indywidualnych wytycznych Klienta, pracownicy do każdego projektu podchodzą w sposób bardzo indywidualny. Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży sprawia, że fachowcy firmy Sigern mają do zaproponowania najbardziej adekwatne rozwiązania, które na pewno spełnią wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc masz swój pomysł, albo projekt – możesz skontaktować się z fachowcami z firmy – chociażby za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie: http://sigern.pl

Fachowcy przed tworzeniem projektu zaproponują odpowiedni do niego materiał a także najbardziej funkcjonalny kształt przyszłego produktu – ma on bowiem spełniać swoje założenia, ma być wytrzymały, wizualnie atrakcyjny – a przede wszystkim stworzony na miarę potrzeb Klienta.

Możecie mieć pewność, że Wasz pomysł, projekt, zostaną tu zrealizowane z najwyższą starannością, przez fachowców, którzy działają w branży od lat – doskonale wiedzą, jak tworzyć produkt by był on idealny, dopasowany do potrzeb wymagających Klientów! Odwiedź stronę firmy Sigern i zobacz – co jeszcze mają w swojej ofercie!